poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Magda Zwoleńska zakończy romans z Krzysztofem?

Barwy szczęścia. Magda Zwoleńska (Honorata Witańska), Krzysztof Redyk (Tomasz Kozłowicz), Zofia (Katarzyna Trzcińska)Związek Magdy Zwoleńskiej (Honorata Witańska) i Krzysztofa Redyka (Tomasz Kozłowicz) z "Barw szczęścia" nie ma żadnej przyszłości? W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2013 romans Magdy z Krzysztofem nie jest już żadną tajemnicą. Ciągłe kłopoty z Zofią (Katarzyna Trzcińska), która nie chce dać Krzysztofowi rozwodu sprawiają, że Magda zaczyna wątpić czy dobrze ulokowała swoje uczucia. Czy Magda i Krzysztof z "Barw szczęścia" rozstaną się?

Magda i Krzysztof nawiązali romans, chociaż każde z nich wiedziało, że Redyk ma rodzinę. Miłość okazała się jednak silniejsza niż zobowiączania. To Krzysztof wspierał Magdę w trakcie jej rozstania z Tomkiem (Paweł Ławrynowicz), który nie chciał dać za wygraną.

Niespodziewanie tę Dwójkę, którą dzieli przecież znaczna różnica wieku, połączył płomienny romans. Magda zakochała się w Redyku, przyszłym teściu swojej siostry Natalii (Maria Dejmek), a on postanowił dla niej odejść od swojej żony. Gdy romans Magdy i Krzysztofa wyszedł na jaw wybuchła wielka awantura. Zofia nie zamierza dać mężowi rozwodu i cały czas stwarza zakochanym problemy.

Irek (Otar Saralidze) wstrząśnięty wiadomością, że przyszła szwagierka wskoczyła do łóżka jego ojcu odwrócił się od Krzysztofa. – Nie mamy, o czym gadać. Jedyne, co mam ci do powiedzenia, to, że jesteś dla mnie dnem. Nigdy ci tego nie wybaczymy, nigdy! – wykrzyczał mu w twarz.

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2013 romans Magdy z Krzysztofem powoduje kolejną serię wydarzeń, na którymi Zwoleńskiej coraz trudniej zapanować. Bogdan Zwoleński (Kazimierz Wysota) i Jerzy Marczak odkryją, że ich córka rozbiła rodzinę Krzysztofa.

Ojcowie Magdy są postawieni przed trudnym wyborem: zaakceptować związek córki ze starszym od niej żonatym mężczyzną, czy spróbować wybić jej Redyka z głowy. Czy zakochana w Krzysztofie Magda, mimo ciągłych kłopotów i nieprzespanych z nerwów nocy, zdecyduje się być z nim wbrew wszystkiemu i wszystkim?

Nowe odcinki "Barw szczęścia" po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013, w TVP2.

(superseriale.se.pl)


Zobacz też:
 >>Poleć nas!<<

Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz